نکاتی در مورد قهوه

قــهوه يكي از نوشيدنيهاي پر طرفدار دنيا است. ماده موثر اين نوشيدني چيزي جز كافئين نميباشد-

چگونه استارباکس متولد شد؟

گرچه ایتالیایی های بعنوان قهوه خور ترین ملت دنیا اجازه تاسیس حتی یک شعبه استار باکس در ایتالیا را نداده اند و حاضر به پذیرفتن کیفیت این قهوه ها نیستند اما نام قهوه در سراسر دنیا چیزی مترادف با استار باکس می باشد.

تاریخچه نوتلا

در آخرین روزهای جنگ جهانی دوم،یک نانوای ایتالیایی به علت قیمت بالای شکلات، مقداری فندق و شکر و کره را با آن (شکلات) ترکیب کرد تا خمیری ارزان تر بدست آورد که تمام شهروندان ایتالیا قادر به خریداری آن باشند.

افزایش مشتری رستوران

صاحب رستوران ها همیشه به دنبال ارتقا رستوران خود و راهکاری برای افزایش مشتری هستند. هیچ توجیهی برای کاهش تعداد مشتریان و عدم ابتکار عمل در بخش بازاریابی وجود ندارد.

قوانین بهداشت رستوران و آشپزخانه

در محل پخت و توزیع مواد غذایی در رستوران باید موارد بهداشتی و ایمنی به شرح زیر رعایت شود. 1- محل پخت و توزیع باید از مکانهای آلوده به دور بوده و ...

چربی گیر

یک چربی گیر با گرفتن هر چیزی که از درین پایین برود شامل آب،چربی و سایر مواد مایع و جامد کار می کند.یک چربی گیر شامل دو لگن جداگانه می باشد.

تجهیزات آشپزخانه های صنعتی

در این سری مقالات تصمیم داریم شما را با تجهیزات مورد نیاز در آشپزخانه های صنعتی (ویژگی ها، ظرفیت ها، بازدهی،نحوه عملکرد و...)بیشتر آشنا کنیم.

از بین بردن بوی بد ماکروفر

برای از بین بردن این بوی بد راه حل های ساده ای وجود دارد. راه حل اول ۴ قاشق چای‌خوری سرکه سفید را در ظرف مخصوص ماکروویو ریخته و بقیه ظرف را با آب پر کنید و ...

اطلاعات لازم برای خرید یخچال

زمانی که شما تلفن را بر می‌دارید تا یک خنک‌کننده (یخچال، فریزر) تجاری سفارش دهید، احتمالا انتظار دارید که بعد از ثبت سفارش کار به پایان رسد.